Sieć komputerowa

Stabilny i szybki internet

Projektujemy i wdrażamy rozwiązania sieciowe

Oferujemy wsparcie w projektowaniu sieci komputerowej, aby zapewnić płynne i bezpieczne funkcjonowanie środowiska informatycznego Twojej firmy. Nasi eksperci pomagają dostosować technologie i rozwiązania, które zapewniają szybką, niezawodną oraz bezpieczną sieć internetową. 

Sieć komputerowa to fundament współczesnej działalności biznesowej. Jej prawidłowe funkcjonowanie jest kluczowe dla ciągłości pracy i skutecznego przesyłu informacji. Profesjonalne wsparcie przy projektowaniu, konfiguracji i utrzymaniu sieci internetowej gwarantuje optymalizację, bezpieczeństwo danych oraz błyskawiczną pomoc w razie problemów. W dobie cyfryzacji, warto zaufać ekspertom, aby zapewnić swojej firmie konkurencyjność i efektywność.

Czy Twoja sieć jest bezpieczna?

1. Skontaktuj się z nami

Aby się z nami skontaktować, wyślij wiadomość email na adres biuro@helpnetic.pl lub zadzwoń pod jeden z następujących numerów +48 502 630 455 lub +48 535 972 833

2. Poznajmy się

Podczas rozmowy omówimy Twoje bieżące potrzeby dotyczące sieci komputerowej, infrastruktury informatycznej, cele biznesowe oraz przedyskutujemy, w jaki sposób możemy pomóc Ci w maksymalizacji inwestycji w rozwiązania technologiczne.

3. Wdrożenie rozwiązań

Nasz zespół ekspercki przekształci Twoje potrzeby w realne rozwiązania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, wdrożenie nowych rozwiązań będzie szybkie, bezproblemowe i dostosowane do Twojej firmy. 

router urządzenie vpn

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Bezpieczne sieci Wi-Fi
Niezależnie od tego, czy chodzi o komunikację głosową, wideo, tekstową czy e-mail, każda firma musi pozostać w kontakcie. Zapewniamy przepustowość i wydajność sieci informatycznej, na którą możesz liczyć, bez względu na to, jak bardzo zajęci są Twoi pracownicy.

Bezpieczne środowisko pracy zdalnej
Hybrydowe środowiska pracy i pracownicy zdalni oznaczają różne zobowiązania i zagrożenia. Tworzymy systemy informatyczne, które zapewniają pracownikom niezawodny i bezpieczny dostęp za pomocą narzędzi takich jak autoryzacja wieloskładnikowa (MFA), jednokrotne logowanie (SSO) i wirtualne sieci prywatne (VPN).

Najnowocześniejszy sprzęt sieciowy
Zarządzanie siecią komputerową nie zawsze wymaga inwestycji w nowy sprzęt IT. Pomagamy w dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących infrastruktury, która zaspokoi zapotrzebowanie przez wiele lat.

Wdrażanie rozwiązań
Pełnimy rolę menedżera projektu Twojej sieci komputerowej, dbając o prawidłowe wdrożenie nowych usług, tak aby nie powodowały żadnych zakłóceń w codziennej pracy.

Wsparcie sieciowe
Regularnie sprawdzamy działanie sieci komputerowej. Pozwala nam to rozwiązywać problemy, zanim je zauważysz, analizować stan sieci, przestoje i zagrożenia bezpieczeństwa oraz utrzymywać płynność operacji.

Wirtualna sieć prywatna (VPN)
Virtual Private Network zapewnia dodatkową warstwę prywatności poprzez szyfrowanie danych internetowych podczas korzystania z niezabezpieczonych sieci. Pozwala to firmom i osobom prywatnym chronić cenne informacje, tworząc bezpieczne i prywatne połączenia w erze cyfrowej.

Jak dobra jest Twoja sieć?

Rozwiązania sieciowe, które spełnią Twoje potrzeby. Pozwól nam stworzyć idealną sieć komputerową, dostosowaną do Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby zacząć łączyć Twoją firmę z przyszłością!

Zapoznaj się z naszymi usługami IT

Helpnetic Mateusz Wiktor Sp.j.

NIP: 9571127365 REGON: 387220842 KRS: 0000863726

Gdańsk

ul.Wajdeloty 13
80-437 Gdańsk

Rumia

ul.Norwida 11
84-230 Rumia

Polityka prywatności

© helpnetic | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top
Przewiń do góry