Usługi informatyczne

Twój partner IT

Zapewniamy szybkie i wydajne działanie Twojej firmy

W dzisiejszych czasach każdy rodzaj biznesu wymaga wykorzystania technologii IT. Szybki postęp technologiczny i powszechny dostęp do nowych rozwiązań IT oraz Internetu sprawiają, że to kwestie techniczne bardzo często decydują o przewadze konkurencyjnej.

Oferujemy profesjonalne usługi informatyczne, kompleksową obsługę IT –  dzięki której możesz skupić się na prowadzeniu firmy. Wierzymy, że zdrowy, funkcjonalny i efektywny system informatyczny jest podstawą każdego biznesu.

Zapoznaj się z naszymi usługami IT

mężczyzna pracujący na komputerze opieka informatyczna usługi informatyczne

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną dla firm i instytucji, w tym konfigurację sieci, instalację oprogramowania oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemów. Oferujemy także stałą opiekę informatyczną (dedykowany informatyk), która pozwoli na ciągłe monitorowanie stanu systemów oraz szybką reakcję na wszelkie awarie i problemy.

mężczyzna wykonujący kopię zapasową na komputerze

Oferujemy profesjonalne i bezpieczne tworzenie kopii zapasowych – backup danych. Nasze usługi obejmują zarówno regularne tworzenie kopii zapasowych na serwerze lokalnym, jak i ich przechowywanie na zewnętrznym serwerze w chmurze. Dzięki temu, w razie awarii lub innego nieprzewidzianego zdarzenia nie stracisz ważnych informacji.

doradztwo informatyczne spotkanie osób
Doradzimy Tobie jak zmienić i usprawnić procesy biznesowe z wykorzystaniem nowych technologii. Nasza doświadczona kadra specjalistów doradzi w zakresie doboru optymalnych rozwiązań sprzętowych i oprogramowania oraz zapewni wsparcie techniczne na każdym etapie wdrażania nowych rozwiązań.
sprzęt it komputer i klawiatura
Przedstaw nam swoje plany i potrzeby, a my zajmiemy się resztą. Dopasujemy sprzęt IT oraz optymalne rozwiązania, adekwatne do Twoich potrzeb. Zapewnimy odpowiednie wyposażenie wraz z kompleksową obsługą (zakup, transport, montaż, konfiguracja).
router wifi sieć komputerowa

Oferujemy wsparcie w projektowaniu sieci komputerowej, aby zapewnić płynne i bezpieczne funkcjonowanie środowiska informatycznego Twojej firmy. Nasi eksperci pomagają dostosować technologie i rozwiązania, które zapewniają szybką, niezawodną oraz bezpieczną sieć internetową.

mężczyzna wykonujący kalkulacje finansowe

SaldeoSMART to innowacyjna platforma online, która automatyzuje pracę biur rachunkowych i firm. To intuicyjne narzędzie do fakturowania, które łączy się bezpiecznie z KSeF, oferuje efektywny system OCR i usprawnia elektroniczny obieg dokumentów.

Potrzebujesz wsparcia informatyka?

1. Skontaktuj się z nami

Aby się z nami skontaktować, wyślij wiadomość email na adres biuro@helpnetic.pl lub zadzwoń pod jeden z następujących numerów +48 502 630 455 lub +48 535 972 833

2. Poznajmy się

Podczas rozmowy omówimy Twoje bieżące potrzeby dotyczące usług komputerowych, infrastruktury informatycznej, cele biznesowe oraz przedyskutujemy, w jaki sposób możemy pomóc Ci w maksymalizacji inwestycji w rozwiązania technologiczne.

3. Łatwe przejście

Zapewniamy Tobie bezproblemowe przejście z dotychczasowego dostawcy pomocy technicznej na nasze usługi. Zyskasz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, oferowanych przez nas jako zaufanego partnera wsparcia IT.

Usługi informatyczne na miarę Twoich potrzeb

W naszej firmie zapewniamy nie tylko rozwiązania IT, ale również partnerstwo w rozwoju Twojego biznesu. Nasze usługi informatyczne pozwalają Ci skupić się na swoich celach biznesowych, pozostawiając zaawansowaną technologię w naszych rękach.

Twoja satysfakcja jest dla nas kluczowa!

Naszym celem jest pomóc naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki wykorzystaniu technologii. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, aby zapewnić satysfakcję Klienta. Regularnie otrzymujemy pozytywne opinie od naszych Klientów na temat szybkości naszej reakcji, profesjonalizmu naszych pracowników oraz przejrzystego i komunikatywnego podejścia.

Symeon J
Symeon J
2023-10-31
Pena dostępność, rewelacyjna obsługa, wsparcie na każdym etapie. Szczerze polecam!
Piotr L
Piotr L
2023-03-09
Gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego i skutecznego wsparcia IT.
Kancelaria Radców Prawnych COGNITOR
Kancelaria Radców Prawnych COGNITOR
2023-01-16
Szybka i profesjonalna realizacja zleconych prac. Pracownicy firmy wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem w powierzone zadania.
Justyna Rzepka
Justyna Rzepka
2022-04-30
Profesjonalna i szybka obsługa. Polecam
Angelika Pielen
Angelika Pielen
2022-02-07
Profesjonalna, rzetelna obsługa informatyczna, Rozwiążą każdy problem! Bardzo polecam!!!
Przemysław O
Przemysław O
2022-02-03
Polecam !!! profesjonalna obsługa i szeroki zakres usług. Dla mnie szczególnie istotne są narzędzia pozwalające w łatwy sposób przywrócić utracone dane albo zmigrować je na nowy komputer. Usługi Helpnetic spełniły moje oczekiwania.
Chumber
Chumber
2022-02-03
Bardzo miła współpraca. Rzetelne i profesjonalne podejście.
Danuta Brzuchalska
Danuta Brzuchalska
2022-02-02
Firma rzetelna, uczciwa i poważnie podchodząca do spraw oraz rozwiązań informatycznych u klienta. Zakupione programy ułatwiają nam codzienną pracę i oszczędzają dużo czasu.
A
A
2022-01-27
Polecam usługi tej firmy, działają sprawnie i są merytoryczni.
logo_helpnetic

Helpnetic Mateusz Wiktor Sp.j.

NIP: 9571127365 REGON: 387220842 KRS: 0000863726

Gdańsk

ul.Wajdeloty 13
80-437 Gdańsk

Rumia

ul.Norwida 11
84-230 Rumia

Polityka prywatności

© helpnetic | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to Top
Przewiń do góry